Експерт Мониторинг на обезпечения - Кредитна администрация

Пощенска банка
location_on гр. София

Пълно описание

Ние сме Пощенска банка, в която високо ценим и споделяме:

  • Вдъхновяващо ЛИДЕРСТВО с непрекъснат стремеж към иновации;
  • Доказана СТАБИЛНОСТ съчетана с ефективност, традиция и модерност;
  • Динамично РАЗВИТИЕ свързано с нови предизвикателства и перспективи;
  • Изключителна ЕКИПНОСТ изградена на взаимно доверие и подкрепа.

Имаме 30-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България. Ние сме модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

За нас най-важни са хората! Отваряме вратите си за успешна реализация на амбициозните и талантливите, които имат шанс да израстват в компанията и да станат утрешните успешни лидери.

Присъедини се към нас и бъди част от екипа на Пощенска банка! Пощенска банка е точното място за ТЕБ!

За работа в Управление Нормативно съответствие, търсим да назначим мотивиран, отговорен и амбициозен колега за ролята на:

Отговорности:

  • Регистрира, осчетоводява и актуализира в банковата счетоводна система обезпечения
  • Начислява, осчетоводява и нарежда нотариални и други такси
  • Извършва ежедневен мониторинг на изтичащите обезпечения – поддържа регистри за статуса на изтичащите обезпечения, информира съответните отговорни звена и актуализира информацията свързана с процеса на подновяването.
  • Извършва проверка на документите свързани с учредени ипотеки, подлежащи на подновяване
  • Изготвя инструкции и документи за подновяване на залози по реда на ЗОЗ
  • Изготвя инструкции за заличаване на обезпечения
  • При необходимост изготвя отчети свързани с дейността

Изисквания за позицията са:

  • Висше икономическо образование
  • Аналитични и организационни умения
  • Способност за работа в екип
  • Много добро владеене на английски език
  • Отлична компютърна грамотност: Word: Excel
  • Предишен опит в банковата сфера ще се счита за предимство

Предлагаме ти:

  • Атрактивно възнаграждение и допълнително финансово стимулиране
  • Възможност за професионално и личностно развитие
  • Ясно дефинирани кариерни пътеки
  • Непрекъснати обучения и програми за развитие на потенциала
  • Допълнително здравно и пенсионно осигуряване
  • Работа в приятелскa и динамична среда
  • Участие в разнообразни социално-отговорни дейности
  • Карта Multisport на преференциална цена
  • Преференции при ползване на банковите ни продукти
Ако желаете да бъдете част от успеха на Пощенска банка и да откриете вселена от нови възможности, изпратете автобиография и актуална снимка

Социални Придобивки

  • health_and_safety icon
    Допълнително Здравно Осигуряване
  • date_range
    Допълнителен Годишен Отпуск