ЕКСПЕРТ ДИГИТАЛЕН МАРКЕТИНГ

Pulse Fitness & Spa
location_on гр. София

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за студенти

Pulse Fitness & Spa не са просто зали за тренировки, нито обикновени спа комплекси. Pulse са единствените по рода си у нас лайфстайл клубове – места, в които заедно със своите клубни членове осъществяваме общото си виждане за пълноценен живот.

Нашата мисия е да развиваме професионалните качества на служителите си на най-високо ниво, за да можем заедно да постигнем най-добрите резултати. Вашият избор за развитие е неприкосновен. Нашата роля е да направим всичко възможно да го осъществите по лек и приятен начин.

Нашата компания търси опитен и креативен Експерт Дигитален Маркетинг, който да ръководи и изпълнява стратегии за онлайн маркетинг и реклама. Вашата роля ще бъде да създавате, изпълнявате и оптимизирате цифрови кампании за постигане на целите на компанията.

Отговорности:

  • Разработване и изпълнение на стратегии за онлайн маркетинг и реклама, включително PPC реклама, социални медии, имейл маркетинг, SEO и други.
  • Анализ на данни и изготвяне на отчети за ефективността на кампаниите, както и предоставяне на препоръки за подобрения.
  • Сътрудничество с вътрешните екипи за разработване на съдържание и създаване на материали за маркетинг.
  • Изследване на нови тенденции и иновации в дигиталния маркетинг за оптимизиране на стратегиите на компанията.

Изисквания:

  • Опит в работа като мениджър дигитален маркетинг или съответна роля.
  • Знание и опит в работа с основните инструменти за дигитален маркетинг, включително Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn Ads, SEO инструменти и други.
  • Аналитични умения и способност за интерпретация на данни за ефективност на кампаниите.
  • Креативно мислене и способност да генерирате нови идеи за дигитален маркетинг.
  • Умения за комуникация и работа в екип.

Компанията предлага:

  • Позиция в утвърдена, стабилна и постоянно развиваща се компания, която цени високо своите служители;
  • Обучения свързани с кариерното развитие с екипи от професионалисти;
  • Приятна работна атмосфера;
  • Мотивиращо възнаграждение;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Безплатно спортуване в Pulse Fitness;
  • Отстъпка за служителите от протеиновите барове на фитнесите;
  • Преференциални цени от ресторанта в бизнес сградата, в която работите;
  • Отстъпки и специални предложения за хотелите от холдинга;
  • Възможност за кариерно развитие;
  • Кафе и напитки в офиса;
  • Работа от Понеделник до Петък от 9:30 до 18:30ч;
  • Модерен офис с удобна локация в кв. Младост 4;
  • Трудов договор с Пулс Мениджмънт ЕООД .
Ако проявявате интерес - кандидатствайте с автобиография и актуална снимка. Ела в отбора на PULSE

Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати. Изпратените от Вас документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.