ЕКСПЕРТ ВРЪЗКА С ДЕПОЗИТНИ И ТРАНЗАКЦИОННИ КЛИЕНТИ

Пощенска банка
location_on гр. София

Ние сме ПОЩЕНСКА БАНКА, в която високо ценим и споделяме: Вдъхновяващо ЛИДЕРСТВО с непрекъснат стремеж към иновации; Доказана СТАБИЛНОСТ съчетана с ефективност, традиция и модерност; Динамично РАЗВИТИЕ свързано с нови предизвикателства и перспективи; Изключителна ЕКИПНОСТ изградена на взаимно доверие и подкрепа.

Имаме 30-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България. Ние сме модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти. За нас най-важни са хората! Отваряме вратите си за успешна реализация на амбициозните и талантливите, които имат шанс да израстват в компанията и да станат утрешните успешни лидери.

За Управление „Корпоративно транзакционно банкиране“, Пощенска банка търси да назначи отговорен и мотивиран служител за позиция:

Експерт връзка с депозитни и транзакционни клиенти

Кратко описание на позицията: ·Взима активно участие в привличането и обслужването на некредитни корпоративни клиенти на Банката;Обхват на корпоративния портфейл : ·Български и международни компании ·Дружества с държавно и общинско участие включително разпоредители с бюджетни средства.

Основни отговорности и задължения, свързани с позицията са: ·Участва активно в привличането на нови клиенти юридически лица с местно, чуждестранно и държавно участие; ·Поддържа регулярна комуникация с клиентите от портфейла , с цел развитие на деловите взаимоотношения с тях; Предоставя изчерпателна информация за продуктите/услугите на Банката, съответстващи на бизнес изискванията и профила на клиента; ·Анализира финансови данни свързани с поверения клиентски портфейл с цел увеличаване обема на продажбите и приходи от него; ·Активно взаимодейства с вътрешните звена на Банката във връзка с цялостното обслужване на клиентския портфейл; ·Проследява публикуваните обяви в съответните специализирани сайтове за участие на Банката в обществени поръчки – (обяви за избор на финансови/банкови институции); ·Подготвя предложения за участия на Банката в обществени поръчки за одобрение и съгласуване със съответните отговорни звена ; ·Подготвя цялостната документация за участие на Банката в обществени поръчки с предмет избор на финансови /банкови институции ; ·Активно взаимодействие с вътрешните звена на Банката в процеса по подготовка на конкурсната документация; ·Отговаря за цялостното банково обслужване на Възложителите по спечелени обществени поръчки и подписване на договорите с тях; ·Поддържа на регистри и архиви от участието на Банката в обществени поръчки като администрира цялата договорна документация; ·Поддържа текущи регистри, изготвяне на индивидуални справки към действащи договори и споразумения като следи за техните срокове на валидност и подновяване;

Изисквания за позицията са: ·Висше икономическо образование; ·Отлични комуникационни, презентационни и продажбени умения; ·Умение за поддържане и провеждане на високо ниво на делова кореспонденция ипреговори с клиенти; ·Опит в обслужването на дружества с държавно и общинско участие, вт. разпоредители с бюджетни средства ще се счита за предимство; ·Отлично владеене на граматически правилен български език – писмено и говоримо; ·Много добро владеене на английски език – мин. В2, писмено и говоримо; Свободно говорене на английски език ·Много добра компютърна грамотност – Word, Excel (в т.ч познаване на функции за обработка на големи масиви от финансова информация), PowerPoint, ·Умения за работа в динамична среда при изпълнение на работни задачи в тесни срокове; ·Умения за работа в екип; · Ориентация към постигане на високи резултати;

Предлагаме Ви: ·Атрактивно възнаграждение и допълнително финансово стимулиране; ·Възможност за професионално и личностно развитие; ·Ясно дефинирани кариерни пътеки; ·Непрекъснати обучения и програми за развитие на потенциала; ·Допълнително здравно и пенсионно осигуряване; ·Работа в приятелска и динамична среда; ·Участие в разнообразни социално-отговорни дейности; ·Карта Multisport на преференциална цена; ·Преференции при ползване на банковите ни продукти.

Ако сме Ви заинтригували, изпратете своя актуална автобиография на български или английски език. Контакт ще бъде осъществен с всички кандидати, одобрени след предварителен подбор, при пълна конфиденциалност.

Социални Придобивки

  • health_and_safety icon
    Допълнително Здравно Осигуряване
  • date_range
    Допълнителен Годишен Отпуск