ЕКСПЕРТ В КОЛ ЦЕНТЪР

Пощенска банка
location_on гр. София

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за студенти
  • Дистанционно интервю
  • Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Пълно описание

Ние сме Пощенска банка, в която високо ценим и споделяме:

Вдъхновяващо ЛИДЕРСТВО с непрекъснат стремеж към иновации; Доказана СТАБИЛНОСТ съчетана с ефективност, традиция и модерност; Динамично РАЗВИТИЕ свързано с нови предизвикателства и перспективи; Изключителна ЕКИПНОСТ изградена на взаимно доверие и подкрепа.

Имаме 30-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България. Ние сме модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

Присъедини се към нас и бъди част от екипа на Пощенска банка!

Отговорности, свързани с позицията:

  • Оказва съдействие 24/7 при възникнали въпроси или казуси, свързани с използването на продуктите и услугите на Банката и прилагането на Банковите процедури;
  • Предоставя информация по телефона относно основните характеристики на продуктите и услугите на Банката и условията при кандидатстване;
  • Оказва съдействие на търговци при използване на ПОС терминални устройства, собственост на банката;
  • Осъществява операции посредством услугата Телефонно банкиране;
  • Отговаря на въпроси, свързани с услугата интернет/мобилно банкиране.

Изисквания за позицията:

  • Придобито или в процес на придобиване на висше образование;
  • Добри комуникативни умения;
  • Възможност за работа на смени;
  • Професионален опит в работата с клиенти по телефона ще се счита за предимство;
  • Владеенето на английски език е предимство;

Нашето предложение:

  • Атрактивно възнаграждение и допълнително финансово стимулиране
  • Възможност за професионално и личностно развитие
  • Ясно дефинирани кариерни пътеки
  • Непрекъснати обучения и програми за развитие на потенциала
  • Допълнително здравно и пенсионно осигуряване
  • Работа в приятелскa и динамична среда
  • Участие в разнообразни социално-отговорни дейности
  • Карта Multisport на преференциална цена
  • Преференции при ползване на банковите ни продукти

Ако желаеш да бъдеш част от успеха на Пощенска банка и да откриеш вселена от нови възможности, изпрати автобиография и актуална снимка.

Социални Придобивки

  • health_and_safety icon
    Допълнително Здравно Осигуряване
  • date_range
    Допълнителен Годишен Отпуск