ЕКСПЕРТ АДМИНИСТРИРАНЕ НА ПЕРСОНАЛ И ОБРАБОТКА НА ВЪЗНАГРАЖДЕНИЯ

Ние се развиваме и искаме Вие да се рaзвивате с нас! HUMANA People to People е мрежа от 29 организации, работещи в 45 страни в Европа, САЩ, Африка, Азия и Латинска Америка. Основната ни мисия е борбата с бедността и замърсяването на околната среда в световен мащаб чрез множество проекти, главно в страни от третия свят.

В България управляваме верига от 40 магазина за дрехи втора употреба и център за сортиране на текстил. Разширяването и развитието на нашата дейност включва разрастване и увеличаване на екипа в нашия офис в гр. Варна. Търсим енергичен и амбициозен професионалист, който да се присъедини към нас в ролята на:

Основни задължение и отговорности:

  • Създаване, поддържане и архивиране на трудови досиета на служителите в компанията;
  • Администриране на процеса по възникване, изменение и прекратяване на трудови правоотношения;
  • Обработване и записиване в системите на документи, свързани с трудовото правоотношение служителите;
  • Планиране работата по подготовка на месечното изчисляване на цялостните възнаграждения на служителите и активна колаборация с лидерите на екипи за коректно подадена информация;
  • Проверяване коректността на подадената информация за присъствия, болнични, бонуси свързани с представянето, наказания или други форми на начисления или отчисления;
  • Изготвяне и издаване на служебни бележки, справки и удостоверения за нуждите на служителите;
  • Изготвяне на справки и анализи за нуждите на Дружеството;
  • Работа със специализиран софтуер и отговорност за поддържането на актуална база данни;
  • Изготвяне и подаване в срок на всички необходими документи пред външни институции(НАП, НОИ, ИТ, НСИ): уведомления, декларации, справки, приложения и др.
  • Проследяване на промените в трудовото, осигурителното и данъчно законодателство.
Изисквания за длъжността:
  • Опит на подобна позиция минимум 3 години;
  • Много добро познаване на действащото трудово и осигурително законодателство;
  • Много добри познания и умения за прилагане на Кодекса за социално осигуряване, Кодекса на труда, както и други нормативни актове, свързани с извършваната дейност;
  • Опит със специализиран софтуер;
  • Добра компютърна грамотност;
  • Добро ниво на владеене на английски език;
  • Лоялност, честност и високо ниво на конфиденциалност.
Ние предлагаме:
  • Кариера в организация с глобално значими мисия и социално въздействие;
  • Достъп до международни добри практики и проекти;
  • Интересна и динамична работа в екип от професионалисти;
  • Работа в компания с ясни и прозрачни организационни и бизнес процеси;
  • Пакет от допълнителни социални придобивки (ваучери за храна, допълнително здравоно осиуряване, Бонус Доведи Приятел, Курсове по Английски език и др.);
  • Обучения и тиймбилдинг събития;
  • Възможност за посещение на международни проекти на HUMANA.
С подаване на документи за кандидатстване по настоящата обява, Вие се съгласявате личните данни, вписани в тях, да бъдат съхранявани и обработвани за целите на подбора. Всички лични данни, документи и кандидатури се разглеждат при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД и GDPR.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.