Доставчик на храна по домовете с личен автомобил

KFC Bulgaria
location_on гр. София

icon 1,550 лв

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за студенти
  • Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Пълно описание

Доставчик с личен автомобил в ресторант

Фирма САМЕКС ЕООД оперира ресторантите на KFC в България от 1994 г. Ние сме първият оператор в сферата на бързото обслужване на българския пазар.

Бъди себе си в КFC

За ресторанти в град София обявяваме свободна позиция за Доставчик в ресторант KFC, притежаващ личен автомобил.

Отговорности:

  • Спазване на фирмените стандарти
  • Осигуряване на отлично обслужване на клиентите
  • Навременна доставка на качествени продукти до всеки клиент
  • Поддържане на приятна и конструктивна работна атмосфера
Изисквания към кандидатите:
  • комуникативност
  • желание за развитие
  • умения за работа в екип
  • отговорност и точност
  • шофьорска книжка категория В
Ние ви предлагаме:
  • Работа на пълно и непълно работно време (ТД на 8,6 и 4 ч.)
  • Трудово възнаграждение формиращо се на изработен брой поръчки и на час
  • Поемане на разходите за гориво
  • Наем на МПС-то
  • Безплатна консумация по време на работа
  • Ваучери за храна до 200лв.
  • Бонуси при постигане на целите
  • Фирмено електронно обучение по международни стандарти
  • Възможност за развитие
  • Трудов договор и осигуряване изцяло според българското законодателство
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.

Социални Придобивки

  • timer_off
    Гъвкаво Работно Време
  • food_bank
    Безплатна Храна
  • shopping_cart
    Отстъпки/Намаления в Търговски Обекти
  • credit_card
    Бонусова Система
  • groups
    Партита/Тиймбилдинг