Доминос пицамейкър

ЛН СЪЛЮШЪНС ООД
location_on гр. София

icon 1,940 лв

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за студенти
  • Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Пълно описание

Възможност за месечно възнаграждение до 2900лв.бруто*
  • Посоченатa средна брутна сума, като заплащане, е изчислена при 160 часов работен месец
Domino’s pizza е мултинационална компания и е сред лидерите на световния и българския пазар. Основният принос за тези постижения е на екипа ни от млади, усмихнати и ентусиазирани служители, които ежедневно осигуряват на нашите клиенти вкусна и качествена храна, поднесена с усмивка.

С присъединяването си към екипа на Domino’s pizza, ще имате възможността за професионална реализация и развитие в просперираща верига с над 10-годишна история и стабилни позиции на българския пазар, която може да ви предложи:
  • Работа в международна, бързо развиваща се верига
  • Работен график според вашите възможности и нашите нужди - работа на смени, при гъвкаво работно време (с минимална работна смяна от 4часа)
  • Длъжността се изпълнява при сумирано изчисляване на работното време и работа на смени по график.
  • Семинари за развитие
  • Заплащане два пъти в месеца
  • Бонусна система
  • Бързо професионално израстване
  • Трудови и социални осигуровки
  • Платено фирмено обучение
  • Фирмени отстъпки и социални придобивки
  • Приятелска работна среда с млад и динамичен екип
Изисквания и задължения:

В Domino's Pizza търсим най-добрите кандидати, които са адаптивни, пределно мотивирани, активно участващи в работния процес и имащи страст за обслужване на клиенти. Кандидатите също така трябва да бъдат с:
  • Отлични комуникативни умения;
  • Умения за работа в екип;
  • Умения за работа с клиенти;
  • С чувство за отговорност;
  • Организираност;
  • Позитивна и усмихната личност;
Задължения:
  • Участва в приготвянето на различни видове храни и отговаря за качеството на издадената продукция
  • Гарантира 100% удовлетворение на клиентите чрез превъзходно обслужване
  • Спазва санитарно – хигиенните условия за работа и фирмените стандарти
  • Поддържа оборудването в ресторанта спрямо график
  • Реализира задачите, възложени от мениджмънта
Предишен опит не е необходим, като позицията е подходяща и за студенти.

Ако смятате, че това предложение е подходящо за Вас, изпратете своята автобиография!

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Данните, представени от Вас, са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и гарантираме конфиденциалност на Вашата кандидатура.