Диспечер - техническо съдействие транспортна и логистична дейност

BIOMET
location_on гр. Севлиево

Във връзка с дейността си , Дистрибуционен център "Глобал Биомет" ЕООД - гр. Севлиево, обявява конкурс зa позицията: Диспечер - техническо съдействие транспортна и логистична дейност

Фирмата предлага отлични условия на работа, стимулиращо заплащане, професионално развитие; достъп до интернет портали във водещи европейски товарни борси; служебен телефон; разработен вариант на работния процес; въвеждащо обучение

Задължения:

  • Проследява и управлява цялостния транспортен процес в EС с цел поддържане на високи коефициенти на изпълнение
  • Проследява ежедневното местоположение на транспортните средства чрез GPS система
  • Следи за правилното протичане на товаро- разтоварните дейности, в това число спазване на нормативните изисквания за правилно разпределение и укрепване на товара, транспортиране на стоката до крайната дестинация във вид и количество, описани в транспортните документи, следи и проверява и съпоставя подадените данните за товара с получените документи
  • Проследява спазването на договорените срокове на доставка, авизира часове за натоварване и разтоварване
  • Контролира спазването на работното време на шофьорите -Координира дейността на шофьорите
  • Изготвя анализи и доклади свързани с дейността
  • Приема рекламации свързани с транспорта и ги реферира към съответния отдел
Подходящите кандидати трябва да отговарят на следните изисквания:
  • Отлично владеене на английски език- писмено и говоримо;
  • Опит на същата или сходна позиция минимум 3 години е предимство
  • Висше образование в сферата на транспорта или друго, което да кореспондира адекватно с работата
  • Отлично владеене на MS Word, Excel, MS Office Outlook;
  • Опит при работа с е-платформи в логистиката /Transporeon /
  • Комуникативност и умение за работа в екип
  • Устойчивост на стресови ситуации
  • Да е запознат с:
  • CMR- Конвенция за договора за международен автомобилен превоз на стоки
  • Нормативни документи свързани с осъществяването на международни превози в ЕС
Ние предлагаме:
  • Транспорт в рамките на гр. Севлиево, Габрово и Велико Търново
  • Дългосрочна и сигурна работа с трудов договор, осигуровки, платен годишен отпуск
  • Добро заплащане + ваучери за храна
Допълнително се начисляват: Клас прослужено време от 1% годишно Месечен бонус
  • Материално стимулиране:
Великденски и Коледни премии! Допълнително здравно осигуряване
  • Добри условия за работа
  • Трудов договор и осигуровки, платен годишен отпуск, редовно заплащане
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на изискванията, моля кандидатствайте по обявата като изпратите актуална автобиография и мотивационно писмо.

Телефон за връзка:0889206033- г-жа Йовка Илиева