ГРАФИЧЕН ДИЗАЙНЕР

  • Постоянна работа
  • Възможност за работа от вкъщи

Пълно описание

Ти си нашият човек, ако…
  • Владееш Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe After Effects, Figma (или друга прогрaма за видеообработка или дизайн)
  • Имаш опит в областта на графичния дизайн
  • Имаш усет за пространствено подреждане, композиция, типография, цветознание и пропорции
  • Можеш да представиш портфолио с изготвени дизайни
  • Креативен си, организиран си и умееш да комуникираш
Какви са твоите задължения?
  • Създаване на съдържание за дигиталното пространство - банери, корици
  • Създаване и графично оформление на - флаери, визитки, брошури, фирмени бланки, лога, плакати, менюта, билборди и др.
За твой плюс ще отчетем:
  • Водене на комуникация с клиенти
  • Познанията във Facebook, Instagram, LinkedIn, Google и други социални мрежи
При нас ще намерите:
  • Работа със свежи хора
  • Трудов договор
  • Възможност за развитие
  • Отлично възнаграждение + бонусна система
Ако желаеш да си част от нашия Маркетинг екип, изпрати своето CV. А, ако имаш Портфолио – още по-добре!

Очакваме те!

За да кандидатствате моля изпратете автобиография и актуална снимка. Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителен подбор по документи.