ГОТВАЧ - ТОПЛА КУХНЯ

БОЛЕРО EООД
location_on гр. Бургас

Готвач – топла кухня Tърговска компания „Болеро“ търси : Готвaч с опит в столово / бързо хранене за гр. Бургас.

ИЗИСКВАНИЯ

  • Желание за обучение и развитие;
  • Бързина, отговорност, дисциплина;
  • Умения за работа в екип, мотивация;
Задължения:
  • Отговаря за качеството на извършваната работа;
  • Извършва приемане и подготовка на хранителните продукти, суровини и полуфабрикати
  • Съчетава хранителни продукти по рецептурник и извършва топлинна обработка на хранителните продукти до готови ястия.
  • Носи отговорност за спазване на санитарно-хигиенните изисквания.
  • Способства за поддържане на работната среда според фирмените стандарти;
Нашето предложение:
  • Постоянен трудов договор с Болеро ЕООД
  • Мотивиращо възнаграждение
  • Осем часов работен ден- редовна смяна
  • Работно облекло
  • Работа в мотивиран екип:
  • Платено въвеждащо обучение
  • Ежемесечни ваучери за храна 200лв.
В случай че твоята кандидатура бъде одобрена по документи, ще се свържем с теб по телефона.

Кандидатурите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност. Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.