ГОТВАЧ

ПРОМАРКЕТ ООД
location_on гр. София

icon 1,550 лв ~ 2,330 лв

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за студенти
  • Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Верига супермаркети Промаркет търси за обектите си в гр.София отговорни и aмбициозни кандидати за позицията :

ГОТВАЧ

Компанията предлага:

  • Атрактивно работно време-само дневни смени до 16:00ч.
  • Заплата от 2000-3000 бруто
  • Възможност за служебна квартира
За да станете част от нашия екип, Вие трябва:
  • Да притежавате завършено средно образование и професионален курс за Готвач (препоръчително);
  • Да имате опит в столовото хранене (готвенето на големи количества храни);
Вашите задължения и отговорности:
  • Участвате в производството на готварската продукция, която се предлага на Топлата точка;
  • Организирате работата на Топлата точка
  • Ръководите екип
  • Спазвате хигиенно-санитарните изисквания за производството на готварска продукция
Първоначален подбор ще бъде извършен само по документи. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички документи на кандидатите са защитени от ЗЗЛД и се разглеждат при строга конфиденциалност.

Социални Придобивки

  • card_giftcard
    Ваучери за Храна
  • school
    Безплатни Обучения/Курсове
  • medical_services
    Безплатни Медицински Изследвания