Главен експерт - рентгенов оператор

БЪЛГАРСКИ ПОЩИ ЕАД
location_on гр. София

Централно управление на „Български пощи“ ЕАД обявявa процедура за подбор за длъжността: Главен експерт - рентгенов оператор

Място на работа: Български разменно-сортировъчен център

Основни задължения:

· Осъществява рентгенов контрол на съдържанието на пощенските пратки; · Провежда подробен външен оглед на отделните единици и проверява валидността на документите, придружаващи товарите и пратките.

Основни изисквания към кандидатите:

· Образователно-квалификационна степен – магистър; · Професионален опит/ сертификат за рентгенов оператор - предимство; · Добра компютърна грамотност; · Умение за работа в екип;

Нашето предложение:

·Дългосрочна заетост; ·Работа на смени, по график; ·Социални придобивки - ваучери за храна и други, съгласно Колективен трудов договор; ·Работа в отговорен екип, с готовност за оказване на непрекъсната практическа и методическа помощ.

Необходими документи за кандидатстване: професионална автобиография.

Подборът ще се проведе на 2 /два/ етапа: 1. Предварителна селекция по документи – ще бъдат разглеждани само документите на кандидатите, отговарящи на основните изисквания; 2. Интервю. Кандидатите, допуснати до интервюто, ще бъдат уведомени допълнително за мястото, деня и часа на провеждане.

Документи за участие се приемат и на адрес: гр. София, п. к. 1700, ул. „Акад. Стефан Младенов” № 1, бл. 31.

Лице за контакт: Александър Кирилов – ръководител отдел "Сигурност", тел. 02 949/ 3373.

„Български пощи“ ЕАД ще се свърже само с одобрените, по документи, кандидати.

„Български пощи“ ЕАД обработва личните данни в съответствие с Общия регламент за защита на данните, Закона за защита на личните данни и Политиката за защита на личните данни на „Български пощи“ ЕАД. Личните данни на неодобрените кандидати ще бъдат унищожени, в срок до 6 месеца, след приключване на процедурата за подбор.