Главен готвач

АВИ ХОЛД ООД
location_on гр. Девин

icon 2,000 лв ~ 3,000 лв

Хотелски комплекс от висока класа търси опитен специалист зa позицията ГЛАВЕН ГОТВАЧ. Фирмата предлага отлични условия за работа и професионална реализация, петдневна работна седмица с гъвкаво работно време, отлично заплащане и настаняване. Хотелският комплекс работи целогодишно и предложението е за дългосрочна ангажираност.

Задължения:

  • Ръководи, организира и контролира дейността в кухненския блок
  • Контролира спазването на технологиите за приготвяне на храната
  • Следи за изпълнение на изготвените рецепти, състава, количеството и качеството на влаганите продукти.
  • Разработва съвместно с управителя менюто предлагано на гостите
  • Прави предложения за структуриране на ново меню, както и неговото частично или цялостно изменение спрямо сезони и празници
  • Поддържа необходимото количество материали и продукти, необходими за приготвяне на храната и подготвя заявки за доставка
  • Контролира и обучава готвачите и кухненските работници за изпълнение на определените ястия от менюто
  • Следи за правилното използване и поддържане на оборудването, инвентара и за санитарно-хигиенното състояние на кухнята
  • Контролира спазването на правилата, изискванията и процедурите на НАССР
  • Ръководи екип от готвачи и кухненски работници
  • Изпълнява и други възложени задачи, свързани с длъжността.
Изисквания:
  • Образование - подходящо образование в сферата на хранителните технологии
  • Опит като главен готвач- мин. 3 години,предимство в хотелски комплекс
  • Опит в изготвянето на менюта за различни видове храниения, мероприятия, коктейли и др.;
  • Много добри умения за упражняване на контрол и оценка на работата, планиране и организиране
  • Готовност за поемане на отговорност и инициативност
  • Комуникативност, креативност и коректност
  • Умения за работа и ръководене на екип
Ако позицията представлява интерес за Вас и имате необходимите знания и умения, моля изпратете автобиография.