ВОДАЧ НА ЕЛЕКТРОКАР

ПРЕСТИЖ-96 АД
location_on гр. Велико Търново

През последните години ПРЕСТИЖ развива успешна експортна стратегия, в резултат на която продукти с високото българско качество и марка „Престиж“ се продават в над 30 държави по целия свят. За Престиж работят над 450 човека, за които повод за гордост е и високата социална ангажираност на компанията с фокус върху децата и младите хора на България, тяхното образование и активен начин на живот.

Във връзка с разширяване на нашия бизнес, търсим динамични и отговорни професионалисти, които споделят нашата страст да създаваме и предлагаме брандирани продукти с отличен вкус и превъзходно качество на длъжност:

Основни задължения:

  • извършва товаро-разтоварни дейности ръчно, с електрокар и високоповдигач;
  • приема суровини и материали;
  • комплектова и подготвя готовата продукция за експедиция;
  • отговаря за правилното складиране и съхранение на стоката;
  • подрежда склад "Суровини и материали" и "Готова продукция";
  • ежедневно проверява складовите наличности.
Изисквания за заемане на длъжността:
  • средно образование;
  • опит на подобна позиция е предимство;
  • свидетелство за правоспособност за водач на електро и мотокари е предимство;
  • възможност за работа на три смени, включително нощна.
Компанията Ви предлага:
  • коректност, възможност за дългосрочна и сигурна работа в компания с високи професионални стандарти на работа;
  • добро възнаграждение + ваучери за храна на стойност 200лв;
  • осигурен служебен транспорт от В. Търново, Г. Оряховица, Лясковец, Дебелец, Полски Тръмбеш и Златарица.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.