ВАЛУТЕН КАСИЕР, ГР. СОФИЯ

First Investment Bank
location_on гр. София

Кои сме ние – НИЕ СМЕ:

  • Лидери в иновациите и любима марка нa хиляди българи
  • Различни и насърчаваме различността - това ни дава безценни предимства
  • Гъвкави, оперативни и без бариери във вътрешната комуникация
Какво ни отличава от останалите –

УНИКАЛНИЯТ ЕКИП ОТ:

  • Цветни, интересни и стойностни личности
  • Професионалисти със стремеж към максималното
  • Съмишленици, които се харесват, подкрепят и ценят
Принос и ключови отговорности:
  • Извършва касови и безкасови операции и обмен на лева и валута, съобразно изискванията на Банката
  • Работи с клиенти, като в процеса на работа изцяло спазва и съобразява стандарта за обслужване на клиенти на Първа инвестиционна банка
  • Оформя, изпраща и получава ценни пратки
  • Изготвя ежедневни отчети и справки, свързани с касовата наличност
За резултатност и ефективно изпълнение на ролята:
  • Средно/висше образование
  • Релевантен опит като валутен касиер – предимство
  • Умения за разпознаване на фалшива валута и левове – предимство
  • Ползване на английски език – предимство
  • Клиентоориентираност и отговорност при извършване на поетите отговорности
Перспективи и възможности:
  • Да бъдеш успешен и да получиш признание - при нас пътят от лична инициатива до работеща практика е бърз и кратък
  • Да усещаш разбиране и подкрепа - ежедневно градим и пазим
удоволствието от работата си заедно
  • Да получиш:
  • Специални условия за служители при ползване на продукти на банката
  • Участие в обучителни и комуникационни корпоративни програми
  • Лично пространство, грижа и баланс - допълнителни годишен отпуск и здравно осигуряване; медицинско обслужване; спорт и отдих
Бъди част от семейството на Fibank, като изпратиш CV с актуална снимка до 25.04.2024 г.

За допълнителна информация можете да се свържете с Дирекция "Управление на Човешкия капитал", отдел "Вътрешни консултанти", тел. 02/9100100.