Бояджия, прахово боядисване на метални изделия (с или БЕЗ опит) Понеделник - Петък, редовна смяна

БАБ КОНСУЛТ EООД
location_on гр. Русе

icon 1,780 лв ~ 1,940 лв

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Описание: Компания, специализирана в производството на висококачествени изделия, търси Бояджия, който да се присъедини към екипа им.
ИЗИСКВАНИЯ: ✅ Опит в праховото боядисване (е предимство) ✅ Умение да работите с бояджийска техника ✅ Внимание към детайлите

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА: ✅ Конкурентно заплащане ✅ Ваучери за храна ✅ Транспорт ✅ Редовно работно време (понеделник - петък) ✅ Приятна и подкрепяща работна обстановка в стабилна и успешна компания ✅ Реални осигуровки

ТВОИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

  • Извършване на прахово боядисване с ръчни и електрически пневматични инструменти на метални изделия съгласно спецификациите на поръчката
  • Подготовка на повърхности за боядисване чрез шкурка, шлайфане и други подходящи методи
  • Подготовка на разтвори за боядисване и лакиране и нанасяне на полимерни покрития
  • Следи за качеството на детайлите, които боядисва и деформации.
"Б.А.Б. Консулт" ЕООД е лицензирана агенция за подбор и консултиране на персонал (регистрационен номер 3051/2020 г.) в Агенция по заетостта, която е създадена с идеята за подпомагане на заетостта на територията на България. Нашата мисия е да запознаем доказаните работодатели в страната със стойностните служители!