Барман/ка за игрална зала

Игрални зали bulBET
location_on гр. Варна

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за студенти
  • Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Пълно описание

Фирма " Желев и синове" ЕООД

Предлагаме свободна позиция за Барман/ка в игрална зала за хазартни игри - bulBЕТ в района на кв.Владислав Варненчик(кв.Владиславово)

bulBЕТ е една от най-бързо развиващите се вериги игрални зали в Североизточна България с повече от 200 служители. В своите над 20 обекта ние се стараем да държим високо ниво на обслужване за нашите клиенти. Да станете част от нашият колектив не е необходим предишен опит!

Задължения:

  • Обслужва клиентите на бара /не се предлагат коктейли/;
  • Работи с кафе-машина и друго оборудване на бара;
  • Спазва санитарно-хигиенните норми, правила и грамажа на издаваната продукция;
  • Изпълнява и други дейности пряко свързани със заеманата длъжност.

Изисквания:

  • Опит на същата или сходна позиция е предимство;
  • Навършени 18 години и право на работа в Република България;
  • Валидна здравна книжка;
  • Приветлив външен вид;
  • Комуникативност;
  • Готовност за спазване на правилата за работа;
  • Умение за работа в екип.

Компанията предлага:

  • Обучение;
  • Трудов договор /здравни и социални осигуровки/;
  • Целогодишна заетост;
  • Униформа;
  • Интересна и динамична работна среда;
  • Възможност за професионално развитие;
  • Безплатни безалкохолни напитки по време на работа.

Ако обявата ни представлява интерес за Вас, моля изпратете CV с актуална снимка и телефонен номер за обратна връзка!

Информацията, която предоставяте е поверителна и попада под защита на ЗЗЛД. Всички предоставени лични данни ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор и ще се разглеждат при строга конфиденциалност!