БАРМАН - БАРИСТА

Hyatt Regency Sofia
location_on гр. София

Ние сме Хаят Риджънси София и сме много повече от място за работа – международна среда, в която целта ни е да се грижим за хората, за да бъдат най-доброто от себе си. Искаме да създадем гостоприемство и топъл прием, които да насърчават доброто настроение на всички гости, да помагат за успешния им и незабравим престой и завръщане като лоялни клиенти. Във връзка с разширяване на екипа, търсим уверени, мотивирани и ангажиращи кандидати за нашия лоби-бар, които да се присъединят към екипа на позицията:

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

  • Предишен опит в сферата, на позиция Барман или Бариста;
  • Умение за работа с чуждестранни клиенти;
  • Релевантно образование е съществено прпедимство;
  • Работно ниво на английски език;

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:

  • Проактивност и с желание за кариерно развитие;
  • Отлична междуличностна комуникация;
  • Учтивост и отзивчивост към желанията на клиентгите;
  • Представителност, комуникативност и дискретност;
  • Умение за работа в екип;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

  • Възможности за развитие на местно и международно ниво;
  • Възнаграждение спрямо опита и квалификацията;
  • 12 безплатни нощувки на годишна база, навсякъде по света;
  • Безплатни медицински прегледи на годишна база;
  • Международен екип;
  • Периодична обмяна на опит с други Хаят хотели по света;

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете подробна автобиография. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Информираме Ви, че Тера Тур Риджънси ЕООД е регистрирано като администратор на лични данни. Предоставените от Вас лични данни ще бъдат обработвани за целите на осъществяване на подбор, както и за реализиране на законните интереси на администратора на лични данни, във връзка с евентуално бъдещо сключване на трудов договор. Тера Тур Риджънси ЕООД поема задължение да обработва, използва и съхранява личните Ви данни, като гарантира опазването им в тайна от трети лица. Информираме Ви, че Тера Тур Риджънси ЕООД може да предоставя личните Ви данни на държавни, общински органи и институции, банки, търговски дружества, юридически и физически лица, когато има такова задължение по силата на специална законова разпоредба. Информираме Ви, че имате право на достъп и право на коригиране на Вашите лични данни, имате право да възразявате срещу обработването, разкриването или използването на Вашите лични данни.