Асистент финансова дейност (Европейски програми и проекти)

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за студенти
  • Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Нашият клиент е неправителствена организация, интердисциплинарен институт, насърчаващ процеса на реформи в Европа, чрез въздействие върху политиките и гражданското общество. Със своята тридесетгодишна история, организацията се е утвърдила не само като генератор на идеи, но и като активен участник във формирането и осъществяването на обществените политики. Като Асистент финанси, ще бъдете част от финансовото звено на организацията, което подпомага финансово и административно експертния екип, който разработва и управлява проекти по европейски и донорски програми за финансиране.

Отговорности:

  • Помощ при подготовката на финансови справки, доклади и бюджети
  • Обработка на финансови транзакции
  • Подпомагане на финансовото отчитане на проектите
  • Поддържане на точни финансови записи и документация, осигурявайки съответствие с изискванията по проектите и политиките на организацията
  • Подпомагане създаването на финансови отчети
  • Наблюдение и анализ на финансови данни
  • Подкрепа на финансовата дейност на организацията, чрез събиране и организиране на съответната финансова информация
  • Помощ при подготовката на финансови доклади за вътрешни и външни заинтересовани страни
  • Сътрудничество с членовете на екипа, за да се гарантира своевременно изпълнение на финансови задачи и проекти
  • Изпълнение на общи административни задачи като подреждане на документи, въвеждане на данни и поддържане на бази данни

Изисквания:

  • Бакалавърска степен в областта на финансите, счетоводството или подобна специалност (или съответен опит).
  • Желание за учене и развитие
  • Добро владеене на Excel;
  • Добро владеене на английски език.

Предимства:

  • Познания за администриране на грантове, бюджетиране на проектни предложения и отчитане на разходи по проекти ще бъдат предимство;
  • Опит в неправителствения сектор ще се счита за предимство.

Условия

  • Обучение, менторство и професионално развитие в утвърдена неправителствена организация;
  • Постоянен трудов договор, много добро възнаграждение, периодична актуализация, годишен бонус
  • Подкрепяща среда; организационна култура на взаимопомощ
  • Сигурност и изключително спокойна и добронамерена работна среда

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД. С всички кандидати, одобрени по документи ще бъде проведено интервю.

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ - лиценз № 2221 от 16.03.2017г. от МТСП