Акаунт мениджър - традиционна търговия / Търговски представител /

ОБЕРОН - Х ООД
location_on гр. София

icon 1,550 лв ~ 3,000 лв

  • Постоянна работа
  • Възможност за работа от вкъщи
  • Подходяща и за студенти
  • Подходяща и за кандидати с малък или без опит

„Оберон-Х“ ООД е българска компания с над 30 години опит в производството, пaкетирането и дистрибуцията на пакетирани храни, зеленчукови консерви, конфитюри, сосове, пчелен мед и др.

Компанията се развива изключително добре на българския и чуждите пазари.Във връзка с увеличение на обема на работа търсим опитен и мотивиран специалист за позицията Акаунт мениджър – Регион София .

Нашите изисквания са:

  • Отлично познаване на местния пазар на бързооборотни стоки и спецификите му;
  • Гъвкавост и бърза ориентация в динамична среда;
  • Умение за водене на преговори и опит в работата с клиенти;
  • Стремеж и мотивираност към постигане на високи резултати;
  • Инициативност и самостоятелност при постигане на поставените цели;
  • Отговорност, организираност и способност за изпълнение на поставените задачи;
  • Отлични комуникационни и презентационни умения, опит във водене на преговори, изграждане, затвърждаване и отстояване на партньорски взаимоотношения с клиенти;
  • Позитивно и аналитично пазарно мислене;
  • Валидна шофьорска книжка;
Основни задължения и отговорности:
  • Идентифицира индивидуалните нужди на клиентите и предлагане на комплексни решения;
  • Увеличава продажбите в поверения ви район;
  • Постига заложените цели и задачи;
  • Разширява пазарния дял на компанията - активно търси нови партньори, поддържа и развива контактите с настоящите;
  • Осъществява преки бизнес-контакти, презентира и предлага продуктите на компанията;
  • Утвърждава на положителния имидж на компанията;
  • Изгражда ефективни и трайни бизнес отношения;
  • Организира и контролира директните продажби за компанията в региона;
Нашето Предложение е:
  • Интересна и динамична работа
  • Отлично възнаграждение
  • Отлична бонусна система на възнаграждение, обвързана с постигнатите резултати
  • Служебен автомобил и телефон
  • Възможност за професионално развитие