Администратор офис/Диспечер

ЕВРОПЪТ - 2000 АД
location_on гр. Бургас

icon 1,200 лв

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Компания за куриерски услуги Европът 2000 АД, с повече от 18 години опит на българския пaзар, търси да назначи Диспечер за офиса си в град Бургас.

Изисквания към кандидата:

  • Минимално образование-средно;
  • Компютърна грамотност /работи се с Фирмен софтуер/;
  • Чисто свидетелство за управление с категория "В" ;
  • Умение за работа в екип, комуникативност, лоялност, високо ниво на организираност, гъвкавост, прецизност, способност за работа под напрежение;
  • Работа в тясно сътрудничество с всички отдели, за да бъде осигурено навременно обслужване;
Основни отговорности за позицията:
  • Приема /получава пратки;
  • Инвентаризира склада;
  • Извършва документална обработка;
  • Контролира транспорта, логистиката по пристигането и експедирането на пратките;
  • Работи с клиенти и касова наличност
Ние Ви предлагаме:
  • Трудов договор;
  • Въвеждащо обучение;
  • Работа в бързо развиваща се компания;
  • Динамична и добре изградена работна атмосфера;
  • Възможност за професионално развитие на Вашите компетенции и израстване;
  • Сигурно и редовно заплащане;