Административен сътрудник

СМДЛ "Кандиларов" ООД търси да назнaчи на работа ново попълнение в екипа си на длъжност "Административен сътрудник".

Основни задължения за позицията:

  • Участва в различни процеси в административен и оперативен отдел;
  • Съставя, попълва и обработва документи;
  • Изготвя и въвежда процедури;
  • Изготвя оферти и справки;
  • Води комуникация с партньори, доставчици и др.
  • Планира, организира и координира мероприятия и хора.
Изисквания за заемане на длъжността:
  • Висше образование;
  • Отлична компютърна грамотност - MS Office и др.;
  • владеене на английски език;
  • Отговорно отношение към работата;
  • Способност за учене и адаптиране в бърза и динамична среда.
Кандидатурите ще бъдат разглеждани под строга конфиденциалност в съответствие със ЗЗЛД. Лаборатория Кандиларов е администратор на лични данни и ще обработва предоставената от Вас информация само и единствено за целите на подбора на персонал.