Project Manager with English + German or French

Gi Group
location_on гр. София

  • Постоянна работа
  • Възможност за работа от вкъщи

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси.

Нашият клиент е международна компания, оперираща в IT сферата, която търси мотивиран Project Manager, който да се присъедини към екип от опитни специалисти. Като Project Manager вие ще отговаряте за планирането, организирането и управлението на проекти от началото до края, гарантирайки навременното им изпълнение в рамките на бюджета и обхвата.

Отговорности:

  • Планирайте и приоритизирайте проекти въз основа на бизнес нужди и изисквания на клиентите;
  • Разработете подробни планове за проект, графици и бюджети;
  • Наблюдавайте напредъка на проекта, адресирайте проблемите и коригирайте плановете, ако е необходимо;
  • Комуникирайте редовно с членовете на екипа, заинтересованите страни и ръководството относно напредъка на проекта;
  • Гарантиране на спазването на сроковете, бюджетните ограничения и качеството на проекта;
  • Идентифицирайте и управлявайте рисковете, свързани с проекта;
  • Осигуряване на успешното приключване на проекта, включително докладване на резултатите и предоставяне на обратна връзка на екипа;

Изисквания:

  • Релевантно висше образование;
  • Отличен английски език;
  • Отличен Немски или Френски
  • Опит в управление на проекти;
  • Отлични умения за планиране, организиране и управление на проекти;
  • Силни комуникационни и лидерски умения;
  • Способност за работа ефективно в бързо променяща се, мултикултурна среда;
  • Добри умения за решаване на проблеми и аналитично мислене;
  • Опит с MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook, MS Project.

Ако смятате, че имате необходимите умения и опит и искате да поемете по нова обещаваща кариерна пътека, моля, изпратете автобиографията си на Английски език. Очакваме с нетърпение да разгледаме кандидатурата ви!

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г. Gi Group is licensed by MLSP, license N 2348, valid from 18.09.2017