PPC Specialist

  • Постоянна работа
  • Възможност за работа от вкъщи
  • Подходяща и за студенти
  • Дистанционно интервю

Prodesign. е бранд комуникационна агенция с повече от 300 клиенти в стрaната и чужбина, опериращи в различни бизнес сфери.

Нашата мисия е да създаваме ефективна и целенасочена бранд комуникация, чрез която обслужваните от нас брандове да постигат максимална връщаемост на инвестициите си в реклама. Вярваме, че градивната трансформация на бизнеса чрез симбиозата от дигитални и креативни решения ще доведе до оптимални резултати в бранд комуникацията на всеки наш клиент.

Сред компаниите, които ни се доверяват, личат имената на KFC, Office 1, Celio*, Hippoland, Българо-Американска Кредитна Банка, VIESSMANN и много други.

Във връзка с разширяване на екипа ни, търсим да назначим PPC СПЕЦИАЛИСТ, който ще се присъедини към нашия екип от опитни специалисти.

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ

  • Проучване, планиране и създаване на Performance кампании в Google Ads (Search, Display, Remarketing, Youtube, Gmail), Facebook Ads, LinkedIn Ads;
  • Управление и оптимизиране на кампании с цел максимален ROAS;
  • Изграждане на концепции за развитие и стъпки за постигане на максимални продажби чрез Conversion rate оптимизации за клиентски уеб сайтове;
  • Анализ и измерване на ефективността на кампании с цел оптимизиране на резултати;
  • Изготвяне на ежемесечни отчети, включващи резултати от кампании, дескриптивна част и предложения за оптимизация;
  • Ежедневна работа с Акаунт мениджмънт екипа.
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ ПОЗИЦИЯТА
  • 2+ години опит на същата или подобна позиция в областта на дигиталния маркетинг;
  • Google Ads сертификат;
  • Добри познания и високо ниво на работа с Google Analytics;
  • Работа с Microsoft Office на добро ниво;
  • Умения за оптимизация и генериране на нови идеи, мотивирани и подкрепени от добра бизнес логика;
  • Добри умения за работа в екип;
  • Силни аналитични умения;
  • Свободно владеене на английски език (писмено и устно).
За да кандидатствате по тази обява, е необходимо да ни изпратите своя актуална автобиография.

На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.