СКЛАДОВ РАБОТНИК / ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ

location_on гр. Велико Търново

Тази обява е изтекла на 19.06.2022 г. и вече не е актуална.

Виж други обяви за работа в ЕЛИТИС МЕГАСТОР EООД

0 лв/месец () от 0 до 0 лв/месец ()

Работно място

ЕЛИТИС МЕГАСТОР EООД гр. Велико Търново

Трудови взаимоотношения

Постоянна работа

Работно време

Пълно работно време

Продавач-консултант " Елитис" е национална верига от търговски обекти специализирани в областите парфюмерия,декоративна козметика,аксесоари,козметика,перилни и почистващи препарати. Фирмата търси да назначи служител на позицията: СКЛАДОВ РАБОТНИК / ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ

Отговорности:

  • професионално и вежливо консултиране и обслужване на клиентите.
  • подреждане и грижа за добрия търговски вид на наличната стока.
  • получаване и подреждане на стока в търговска и складова част на магазина.
  • поддържане на работното място в отлично състояние.
  • участва в провеждането на инвентаризации.
  • работа с клиенти на каса.
  • материална отговорност.
Изисквания към кандидатите:
  • завършено средно образование.
  • компютърна грамотност.
  • умение за работа в екип.
  • много добра комуникативност.
  • амбиции и желание за работа.
Ние предлагаме:
  • ваучери за храна
  • допълнителна отстъпка при пазаруване в "ЕЛИТИС".
  • фирмено обучение.
  • работа на смени в интервала 07:00-20:00 часа
  • възможност за професионално развитие в структурата на фирмата.
loading

Добави резюме

upload_file
info
Това е резюмето, което от ще разгледат за твоята кандидатура

Финален преглед

Увери се, че информацията е точна и ако всичко е наред натисни „Изпрати“ и твоята кандидатура отива незабавно за преглед в .

Информация за обратна връзка

Резюме

info
Натискайки „Изпрати“се съгласяваш с общите условия на Yox.bg
done

Готово!

Поздравления, твоето резюме беше изпратено към . Очаквай обратна връзка на посочените контакти. Пожелаваме ти успех!