ПРОДАВАЧ КОНСУЛТАНТ

location_on гр. Велико Търново

Тази обява е изтекла на 19.06.2022 г. и вече не е актуална.

Виж други обяви за работа в ДИПОЛ EООД

0 лв/месец () от 0 до 0 лв/месец ()

Работно място

ДИПОЛ EООД гр. Велико Търново

Трудови взаимоотношения

Постоянна работа

Работно време

Пълно работно време

МЕБЕЛИ МОНДО е компания, която съчетава съвременните международни и български тенденции към вида и функционалността на мебелите. Историята ни започва от далечната 2007 година, когато е открит първия шоурум от веригата. 10 години по-късно МОНДО вече е национална верига с 15 представителни магазина в големите и средни градове на страната, активен онлайн магазин, над 150 служители и най-голямото ни постижение-хиляди доволни клиенти.

Във връзка с разширяването на дейността си, верига МЕБЕЛНИ МАГАЗИНИ МОНДО търси да назначи високо мотивирани личности за позицията ПРОДАВАЧ КОНСУЛТАНТ.

1. Характеристика на работата: Обслужване на клиенти и запознаването им с качествата на продаваните продукти в луксозен магазин за мебели.

2. Ето какъв служител би бил подходящ:

  • Позитивен, уверен в себе си, със самочувствие на човек, който е професионално подготвен и може да се справи с всяка ситуация;
  • Съпричастен към потребностите на клиентите и проявяващ персонално отношение в обслужването им;
  • Общителен, умеещ да привлече и задържи вниманието на този, с когото говори;
  • Приятен събеседник, лъчезарен и усмихнат дори по телефона;
  • Компютърно грамотен – Word, Excel;
  • Опит в сферата е предимство.
3. Основни задължения:
  • Посреща и обслужва клиенти в търговския обект;
  • Сключва сделки с клиентите;
  • Информира клиентите за характеристиките, в това число състав, опаковка, инструкции за ползване, окомплектоване и поддръжка, цената и качеството;
  • Поддържа търговския вид и хигиената на работното си място;
  • Аранжира стоките;
  • Следи за търговския вид на предлаганите стоки;
  • Следи за наличието на етикети и означение за продажната цена на предлаганите стоки;
  • Приема и издава стока на клиенти
4. Ние предлагаме:
  • Отлично възнаграждение обвързано с резултатите от работата и отчитащо личния принос;
  • Приятна работна среда;
  • Обучение на високо ниво в областта на търговията с мебели;
  • Възможност за успешна кариера в бързо развиваща се компания в национален мащаб;
  • Работа във водеща в бранша българска фирма;
  • Коректни трудовите отношения, социални придобивки, бонуси;
  • Възможност за покупки с отстъпки.
Ако предложението представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете своята автобиография с актуална снимка и кратко мотивационно писмо.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте са лични по смисъла на ЗЗЛД и всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност . ДИПОЛ ЕООД
loading

Добави резюме

upload_file
info
Това е резюмето, което от ще разгледат за твоята кандидатура

Финален преглед

Увери се, че информацията е точна и ако всичко е наред натисни „Изпрати“ и твоята кандидатура отива незабавно за преглед в .

Информация за обратна връзка

Резюме

info
Натискайки „Изпрати“се съгласяваш с общите условия на Yox.bg
done

Готово!

Поздравления, твоето резюме беше изпратено към . Очаквай обратна връзка на посочените контакти. Пожелаваме ти успех!