Продавач-консултант за мебелен магазин

location_on гр. Велико Търново

Тази обява е изтекла на 19.06.2022 г. и вече не е актуална.

Виж други обяви за работа в ЯМБОЛ КОМЕРС ООД

0 лв/месец () от 0 до 0 лв/месец ()

Работно място

ЯМБОЛ КОМЕРС ООД гр. Велико Търново

Трудови взаимоотношения

Постоянна работа

Работно време

Пълно работно време

Мебелна фабрика “НОВ ДОМ” е водеща фирма, доказала се на българския пазар, като лидер в производството на мека и корпусна мебел. Повече от 20 години, “НОВ ДОМ” предлага на своите клиенти цялостни решения за обзавеждане на дома,вилата,офиса и обществени заведения.

Във връзка с развитието на търговските процеси, компанията търси мотивирана личност за длъжността - Продавач-консултант в Велико Търново

Изисквания:

  • Високо ниво на ориентация към клиента
  • Подходящо образование;
  • Работа с компютър;
  • Умение за работа в екип и динамична среда;
  • Отлични комуникативни умения;
  • Ведри, усмихнати и позитивни личности.
Задължения:
  • Посреща и обслужва клиенти в търговския обект;
  • Консултира клиентите за качествата на предлаганите стоки;
  • Информира клиентите за характеристиките
  • При поискване от клиента, когато видът на стоката позволява това, показва начина на нейното действие или употреба;
  • Поддържа търговския вид на предлаганите стоки и хигиената на работното си място;
  • Следи за наличието на етикети и означение за продажната цена на предлаганите стоки;
  • Приема и изготвя клиентски заявки;
  • Информира подробно и коректно клиенти за допълнителните услуги предлагани от фирмата: транспорт, разнасяне и монтаж.
Ние предлагаме: Възможност за професионална реализация в бързоразвиваща се организация; Работа в динамичен, атрактивен, амбициозен и ефективен екип; Солиден и коректен работодател, отлични възможности за фирмено обучение и професионално развитие.

На интервю ще бъдат поканени само кандидатите, одобрени по документи. Конфиденциалността е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.
loading

Добави резюме

upload_file
info
Това е резюмето, което от ще разгледат за твоята кандидатура

Финален преглед

Увери се, че информацията е точна и ако всичко е наред натисни „Изпрати“ и твоята кандидатура отива незабавно за преглед в .

Информация за обратна връзка

Резюме

info
Натискайки „Изпрати“се съгласяваш с общите условия на Yox.bg
done

Готово!

Поздравления, твоето резюме беше изпратено към . Очаквай обратна връзка на посочените контакти. Пожелаваме ти успех!