ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ микс пазар ЮЖНА БЪЛГАРИЯ

location_on гр. Велико Търново

Тази обява е изтекла на 19.06.2022 г. и вече не е актуална.

Виж други обяви за работа в ЕЛИС - 163 EООД

0 лв/месец () от 0 до 0 лв/месец ()

Работно място

ЕЛИС - 163 EООД гр. Велико Търново

Трудови взаимоотношения

Постоянна работа

Работно време

Пълно работно време

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ
  • поддържа и развива търговски отношения с настоящи и потенциални клиенти от пазара;
  • отговаря за разширяването на портфолиото от асортименти на фирмата
  • съгласува дейността си с прекия ръководител спрямо търговските приоритети
  • анализира конкуренцията и дава предложения за привличане на нови клиенти
  • продабжи на асортиментите от портфолиото на фирмата,
  • организация и доставка до клиентите на направени поръчки
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ
  • познания в областта на хранителната индустрия е предимство
  • търговски опит над 3 години на сходна позиция и област
  • добро познаване на фирмите-производители, работещи в сектора на хлебопроизводсто и сладкарство
  • висше икономическо образование - предимство
  • активна личност с умения за убеждаване и въздействие на клиента
  • отлични комуникативни и презентаторски умения
  • много добра компютърна грамотност - MS Office, Access, Internet
  • умения за работа в екип
УСЛОВИЯ И ВЪЗМОЖНОСТИ
  • добра работна среда и подкрепа от екипа;
  • служебна кола, телефон
  • конкурентно твърдо възнаграждение и бонусна схема
Ако проявявате интерес, моля изпратете CV чрез формата за кандидатстване, като посочете възможен срок за започване на работа и очаквано възнаграждение.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. На всички останали благодарим за отделеното време!
loading

Добави резюме

upload_file
info
Това е резюмето, което от ще разгледат за твоята кандидатура

Финален преглед

Увери се, че информацията е точна и ако всичко е наред натисни „Изпрати“ и твоята кандидатура отива незабавно за преглед в .

Информация за обратна връзка

Резюме

info
Натискайки „Изпрати“се съгласяваш с общите условия на Yox.bg
done

Готово!

Поздравления, твоето резюме беше изпратено към . Очаквай обратна връзка на посочените контакти. Пожелаваме ти успех!